Danskflag-tysklandflag-englandflag-polen
logo-tooldenmark    Jakość na każdym etapie
divider-transparent    

Narzędzia specjalistyczne

Narzędzia konstruowane z myślą o konkretnym produkcie często wykonujące wiele zagięć jednocześnie. Poprzez dialog z klientem opracowujemy propozycje rozwiązania konkretnego zadania co daje ostateczny kształt narzędzia odpowiadający jego życzeniom i założeniom.
Przy opracowywaniu kształtu narzędzia zazwyczaj bierzemy pod uwagę: oczekiwaną wydajność, wielkość serii, wymagania dotyczące jakości powierzchni oraz techniczne warunki produkcyjne. W kwestii obróbki powierzchni gotowych oferujemy szereg technologii: azotowanie gazowe, hartowanie i polerowanie. Wymogi jakościowe materiałów obrabianych naszymi narzędziami rozciągają się od zwykłych blach przez materiały nierdzewne, materiały lakierowane do materiałów o wysokim połysku stosowanych na elmenty optyczne.
Przed dostawą wszystkie narzędzia specjalistyczne testowane są przy użyciu naszej prasy krawędziowej z wykożystaniem materiałów klienta. Dzięki temu uzyskujemy pewność, że obrabiane wyroby mają odpowiednią geometrię i oczekiwaną jakość.

divider-transparent